Zgłoś sugestię

Dlaczego warto publikować ogłoszenia?

 • bezpłatny dostęp do najwyższej jakości usług

  Nasz system publikowania ogłoszeń działa bezpłatnie. Zastrzegamy sobie jednak prawo czerpania satysfakcji z faktu że zdołaliśmy Państwu pomóc.

 • nieograniczona ilość oferentów

  Niemal 40 tysięcy firm wysokiej klasy to nasi wieloletni klienci. Z każdym Klientem mieliśmy przyjemność rozmowy i weryfikacji zakresu działalności. Teraz również i Państwo możecie być beneficjentami tego potencjału.

 • nie wiesz do kogo skierować ofertę - my zrobimy to za Ciebie!

  Wystarczy, że dostarczysz nam treść ogłoszenia - a my korzystając z naszej bazy kilkudziesięciu tysięcy odbiorców wyprofilujemy je tak abyś mógł liczyć na korzystne dla siebie oferty.

 • błyskawiczna odpowiedź na Twoje zapytanie to nasz priorytet

  Oferujemy szybki obieg informacji elektronicznej co daje szansę na niezwłoczną reakcję po stronie potencjalnych wykonawców. Szybka realizacja złożonego zapytania to oszczędność Twojego czasu i pieniędzy. Ponadto możesz liczyć na wysoką jakość otrzymanych towarów/usług.

 • profesjonalna obsługa konsultanta

  Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości - zawsze możesz liczyć na naszą pomoc- do dyspozycji oddajemy cały dział doświadczonych konsultantów którzy z przyjemnością udzielą odpowiedzi lub porady. Za naszym systemem - postawiliśmy ludzi.

 • konkurencyjność - tworzymy rywalizację

  Najistotniejszym czynnikiem naszej działalności jest tworzenie warunków konkurencyjności ofert. To dzięki temu możecie Państwo liczyć na idealne warunki oferty jakich byście oczekiwali - co według nas w ramach standardowego działania jest absolutnie nie do osiągnięcia.

 • weryfikacja ceny rynkowej

  Narzędzie publikacji ogłoszeń w trybie zapytania o cenę - jest świetnym wskaźnikiem kalkulacji realnych cen rynkowych - które w prosty sposób można porównać z obecnie przyjętym budżetem na dany cel.

 • możliwość wyeliminowania dokumentacji papierowej

  Elektroniczny obieg informacji stwarza szansę na eliminację papierowych wersji składania ofert, idąc z duchem czasu jest to sposób szybszy i ekonomiczniejszy.