Zgłoś sugestię

Nowości

 • Foldery w schowku - porządek w zapisanych ogłoszeniach


  Z przyjemnością informujemy o dodaniu nowej funkcji w naszym serwisie, która dotyczy zarządzania ogłoszeniami dodanymi do schowka. Nowa funkcjolnalność polega na możliwości utworzenia folderów w schowku oraz zapisywania do nich ogłoszeń. Celem zmian jest poprawa wygody zarządzania ogłoszeniami, które zostały zapisane do schowka. Dzięki temu każdy z Użytkowników, przypisany do konta w naszym serwisie, może samodzielnie zarządzać ogłoszeniami, które zapisał do swojego folderu bez wpływu na w ogłoszenia innych Użytkowników konta. W przyszłości przewidujemy dalsze usprawnianie tego obszaru. W przypadku sugestii zapraszamy do kontaktu.
  Zapraszamy do testowania

  https://www.biznes-polska.pl/panel/schowek/

 • Diamenty Forbesa 2022


  Grupa BIZNES POLSKA znalazła się wśród firm wyróżnionych tytułem "Diamenty Forbesa 2022". W zestawieniu znalazły się firmy, które w trzech ostatnich latach najszybciej zwiększały swoją wartość. Tytuł Diament Forbesa to potwierdzenie wiarygodności i odpowiedzialności naszego przedsiębiorstwa.

  https://www.forbes.pl/diamenty/2022/artykuly/diamenty-forbesa-2022/h6jlvet

 • Grupa BIZNES POLSKA wyróżniona


  Grupa BIZNES POLSKA zdobyła tytuły Brylant Polskiej Gospodarki 2020 i Efektywna Firma 2020.

  Spośród 85 187 polskich przedsiębiorstw, których wyniki finansowe w marcu 2021 r. zbadał Instytutu Europejskiego Biznesu, tytuł Brylant Polskiej Gospodarki 2020 uzyskało 701 firm z województwa podlaskiego. Analiza została przeprowadzona na podstawie najświeższych, wiarygodnych danych za lata 2018-2019 z Krajowego Rejestru Sądowego.

 • Współpraca z Portal PZP Sp. z o.o.


  Mamy przyjemność poinformować, że Grupa BIZNES POLSKA oraz Portal PZP sp. z o.o. podpisały umowę licencyjną, na mocy której Portal PZP udziela Grupie BIZNES POLSKA licencji wyłącznej na dostęp do Bazy Danych, w celu hurtowej redystrybucji ogłoszeń (zapytań otwartych) publikowanych na platformie www.portalpzp.pl.

  Redystrybucja ogłoszeń będzie odbywać się poprzez zamieszczanie ogłoszeń na stronie www.biznes-polska.pl oraz w raportach e-mailowych wysyłanych do klientów Grupy BIZNES POLSKA.

 • Współpraca z eB2B sp. z o.o.


  Mamy przyjemność poinformować, że Grupa BIZNES POLSKA oraz eB2B sp. z o.o. podpisały umowę licencyjną, na podstawie której GBP będzie dystrybuować do swoich klientów ogłoszenia o postępowaniach otwartych zamieszczanych na Platformie Zakupowej eB2B platforma.eb2b.com.pl. Na mocy zawartej umowy wszystkie ogłoszenia o postępowaniach otwartych oraz ich wyniki dostępne na Platformie eB2B znajdą Państwo również w serwisie www.biznes-polska.pl.

  Grupa BIZNES POLSKA jako jedyny podmiot na rynku posiadający licencję może zagwarantować swoim Klientom najszybszy dostęp do ogłoszeń z bazy eB2B o bieżących i archiwalnych postępowaniach przetargowych.

« poprzednie 1 2 3 4 5 6