Zgłoś sugestię
AAA

Spośród kilku tysięcy ogłoszeń, które codziennie dodajemy do naszego serwisu, umożliwiamy Państwu w sposób nieograniczony zapoznanie się z kilkoma z nich.

Kategoria ogłoszenia:oferta - Polska
Data dodania oferty:2020-04-20
Przedmiot ogłoszenia:MASZTY, FLAGI, WINDERY, SERWIS MASZTÓW, MONTAŻ
Organizator:PROMAJST Piotr Prochasek
Adres: ul. Bukowa 9, 44-348 Skrzyszów
Województwo / powiat: śląskie, pow. wodzisławski
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
Pokaż pozostałe (15)
Państwo: Polska
Telefon / fax:518217919
E-mail:
Strona www:http://www.serwismasztow.pl
Opis:Maszt flagowy, flaga, tablica reklamowa, projektowanie, montaż oraz serwis to dla nas rzeczy, którymi zajmujemy się od kilkunastu lat. Z naszych usług transportu, montażu czy serwisu korzystali i nadal korzystają najwięksi producenci masztów flagowych, producenci flag, agencje reklamowe.

Mamy bardzo wysokie doświadczenie w serwisowaniu, przeglądach okresowych, montażu, naprawach masztów aluminiowych, kompozytowych, z włókna szklanego czy też stalowych. Produkujemy również akcesoria do masztów flagowych, masztów przenośnych, masztów plażowych.

Nasz park maszynowy oraz wysokie kwalifikacje pracowników pozwalają nam na obróbkę, spawanie profili stalowych i aluminiowych, dzięki czemu naszymi produktami są również bardzo estetyczne tablice reklamowe z wydrukami na bardzo trwałych, zabezpieczonych foliach.

Dzięki długotrwałej i owocnej współpracy z producentami masztów flagowych, flag, banerów, wydruków zewnętrznych dostarczamy bezpośrednio naszym Klientom w bardzo korzystnych cenach i szybkich terminach kompletne maszty, flagi, tablice reklamowe a także ich transport i montaż.

Piotr Prochasek właściciel firmy PROMAJST
Kontakt:Piotr Prochasek
Źródło: Internet i własne