Zgłoś sugestię
AAA

Spośród kilku tysięcy ogłoszeń, które codziennie dodajemy do naszego serwisu, umożliwiamy Państwu w sposób nieograniczony zapoznanie się z kilkoma z nich.

Kategoria ogłoszenia:oferta - Polska
Data dodania oferty:2021-11-29
Przedmiot ogłoszenia:Środek do dezynfekcji bez alkoholu
Organizator:Watch Water East GmbH
Adres: 04-425 Warszawa
Województwo / powiat: mazowieckie, pow. Warszawa
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
Pokaż pozostałe (15)
Państwo: Polska
Telefon / fax:+491627361606
E-mail:
Strona www:http://www.virol-oxy.pl
Opis:VIROL-OXY jest nowoczesnym produktem biobójczym o szerokim przeznaczeniu: kat. 1, gr. 2, kat 1, gr. 4 wg załącznika V do rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 528/2012 z dnia 22 maja 2012 r. w sprawie udostepnienia na rynku i stosowania produktów biobójczych, (Dz. Urz. UE L 167 z dnia 27.06.2012 r., str. 1. Proszę k do sporządzenia roztworu wodnego. Produkt posiada właściwości bakteriobójcze, grzybobójcze (drożdżaki) i wirusobójcze (wirusy osłonkowe, w tym koronawirusy oraz wirusy bezosłonkowe). Przeznaczony do dezynfekcji powierzchni i sprzętu w przestrzeni publicznej, zakładach pracy, przemyśle spożywczym i obszarze medycznym. Produkt jest przeznaczony do dezynfekcji powierzchni mających jak niemających kontaktu z żywnością.
Jego cena jest kilkakrotnie tańsza od wszystkich produktów na bazie alkoholu.
Na bazie różnych doświadczeń można stwierdzić, że w niedalekiej przyszłości innowacyjne produkty do dezynfekcji zastąpią preparaty opracowywane na bazie alkoholu, zawierające chlor czy jod. Zapewne zadecydują o tym kwestie związane z bezpieczeństwem transportu i przechowywania oraz z ekologią. Warto zwrócić uwagę na to, że z 1 kg preparatu Virol-Oxy otrzymujemy aż 100 litrów płynu do dezynfekcji. Nie mamy tutaj problemu z alkoholem jako substancją wybuchową i łatwopalną, co ma istotne znaczenie w trakcie stosowania, przechowywania i przewozu.
Roztwór nie wydziela nieprzyjemnych zapachów. W przeciwieństwie do alkoholu, nie łączy się z w wirusami i bakteriami w postaci zapachowego gazu. Jest całkowicie nieszkodliwy, 100% skuteczny i ulega całkowitej biodegradacji.
Jestem producentem produktu VIROL-OXY ? najpotężniejszego środka do dezynfekcji, jaki kiedykolwiek opracowano. Nie ukrywam, że jestem bardzo dumny z tego osiągnięcia, ponieważ nasi naukowcy stworzyli produkt, który utrzymuje się na powierzchni przez minimum 14 dni, nawet przy wielokrotnym czyszczeniu dezynfekowanej powierzchni. Długotrwałość działania została potwierdzona specjalistycznymi certyfikatami. Udało nam się uzyskać taki efekt dzięki unikatowej powłoce dwutlenku tytanu w postaci krystalicznego proszku. Preparat nie zawiera alkoholu i jest jednocześnie najtańszym rozwiązaniem służącym dezynfekowaniu powierzchni. Obecnie Virol-Oxy sprzedawany jest na terenie 95 państw na świecie.
Po wpisaniu hasła ?Virol-Oxy? w wyszukiwarkę Google, pojawią się dziesiątki stron internetowych z całego świata, świadczących o szerokim stosowaniu naszego produktu do dezynfekcji. W Polsce otrzymaliśmy zezwolenie narodowe na obrót URPB nr 8404/21. Zdaję sobie sprawę z tego, że na rynku można znaleźć tysiące produktów do dezynfekcji, ale jestem przekonany, że nie ma drugiego rozwiązania tak skutecznego jak Virol-Oxy. Sądzę, że mój produkt sam się obroni przed konkurencja.
Coraz więcej firm odchodzi od stosowania tradycyjnych środków na bazie alkoholu oraz zawierających chlor, jod czy fenol. Do takiego wniosku doprowadziły mnie liczne rozmowy z przedstawicielami różnych przedsiębiorstw. Jednocześnie rośnie popularność utleniaczy, takich jak Virol-Oxy i to właśnie takie produkty są teraz najbardziej pożądane.
Specyfikacja:https://youtu.be/Ly0grcbtauw

https://youtu.be/koAQR-43D_o

https://youtu.be/V6bDqmPY70E

https://youtu.be/KDFN_0a8vWc

https://youtu.be/B8YPHc5Xt3U

https://youtu.be/zgXboVslU4Q

https://youtu.be/9VNXKk81JJI
Termin składania:2022-01-10
Kontakt:Serdecznie zapraszam do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.virol-oxy.pl Będę bardzo zobowiązany za poświęcenie 15 minut na zapoznanie się z naszą ofertą. Na Państwa życzenie mogę wysłać pełną dokumentacje naszego produktu.
Pozdrawiam,
Jacek Legowik /CEO/
Źródło: Internet i własne