Zgłoś sugestię
AAA

Spośród kilku tysięcy ogłoszeń, które codziennie dodajemy do naszego serwisu, umożliwiamy Państwu w sposób nieograniczony zapoznanie się z kilkoma z nich.

Kategoria ogłoszenia:oferta - Polska
Data dodania oferty:2020-12-28
Przedmiot ogłoszenia:Usługa dezynfekcji (ozonowania) prewencyjnie jak i po kwarantannie covid-19: budynków, pomieszczeń, środków komunikacji itd
Organizator:Dezynfekcja PRO
Adres: 53-143 Wrocław
Województwo / powiat: dolnośląskie, pow. Wrocław
łódzkie
mazowieckie
wielkopolskie
Państwo: Polska
Telefon / fax:+48 505 814 526
E-mail:
Opis:Dzień dobry,

chciałbym przedstawić Państwu naszą ofertę dotyczącą profesjonalnej dezynfekcji.
dezynfekcjaPRO.pl profesjonalnie zajmuje się ozonowaniem czyli dezynfekujemy m.in. KORONAWIRUSA w: biurowcach, halach fabrycznych, szatniach pracowniczych, hotelach, budynkach mieszkalnych, sklepach, mieszkaniach i biurach ( również po kwarantannie ), przychodniach, gabinetach lekarskich, aptekach, środkach komunikacji, przedszkolach, szkołach, bankach, restauracjach oraz wszystkich pozostałych miejscach narażonych na obecność wirusa.

Obecnie ze względu na sytuację spowodowaną koronawirusem pracujemy całą dobę 24/7 dlatego jesteśmy również w stanie wykonywać usługi w nocy po godz.ch pracy przedsiębiorstw.

Należy podkreślić, że ozon jest jednym z najskuteczniejszych znanych środków dezynfekcyjnych ! Działanie bakteriobójcze ozonu jest około 50 razy skuteczniejsze i 3000 razy szybsze niż chloru.
Posiadamy profesjonalny sprzęt renomowanych producentów i jesteśmy w stanie zmierzyć się z najbardziej wymagającymi zadaniami nawet przy bardzo dużych powierzchniach lub budynkach składających się z wielu pomieszczeń.

Ozon zapewnia również dezynfekcję przedmiotów i urządzeń znajdujących się w pomieszczeniu. Dzięki profesjonalnie wykonanej usłudze mają Państwo możliwość wyeliminowania szerzenia się niebezpiecznych wirusów, co zmniejsza ryzyko zachorowania osób przebywających w danym pomieszczeniu.

Decydując się na skorzystanie z naszych usług wybierają Państwo bezpieczeństwo swoje jak i swoich pracowników jednocześnie zyskując zaufanie swoich klientów. Po przeprowadzonej usłudze wystawimy również certyfikat aby personel jak i klienci wiedzieli o wykonanej usłudze dzięki czemu z pewnością docenią Państwa wysiłek w staraniach zapewnienia im jak najbezpieczniejszych warunków.
Termin składania:2020-12-31
Miejsce i termin realizacji:Wrocław, Warszawa, Poznań, Łódź
Kontakt:W celu omówienia szczegółów lub umówienia terminu wykonania usługi ozonowania prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem telefonu +48 505 814 526

Z poważaniem
Piotr Białorucki

PHONE: +48 505 814 526
MAIL: biuro@dezynfekcjapro.pl
WWW: www.dezynfekcjapro.pl
Źródło: Internet i własne