Zgłoś sugestię
AAA

Spośród kilku tysięcy ogłoszeń, które codziennie dodajemy do naszego serwisu, umożliwiamy Państwu w sposób nieograniczony zapoznanie się z kilkoma z nich.

Kategoria ogłoszenia:sprzedaż - Polska
Data dodania oferty:2021-05-24
Przedmiot ogłoszenia:Polskie ciche urządzenie do dezynfekcji metodą zamgławiania fumigacji
Organizator:"EKO-MET" PAWEŁ RUDZIŃSKI
Adres: ul. Nowości 47, 95-011 Bratoszewice
Województwo / powiat: łódzkie, pow. zgierski
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
Pokaż pozostałe (15)
Państwo: Polska
Telefon / fax:531 74 09 11
E-mail:
Opis:Szanowni Państwo,

w odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku na polskie urządzenia do dezynfekcji suchą mgłą, prezentujemy maszynę do dezynfekcji powierzchni i powietrza metodą zamgławiania Dezynfektor DF.

Główne cechy produktu:

1. Możliwość korzystania z różnych środków do dezynfekcyjnych bez utraty gwarancji urządzenia.

2. Urządzenie wyposażone w programator oraz panel dotykowy LCD. Urządzenie samoczynnie oblicza dawkę i czas fumigacji na podstawie ustawionych parametrów. Urządzenie zapisuje historię procesów dezynfekcji w zakładce historia. Możliwość ustawienia czasu zwłoki wykonania zabiegu, czyni go bezpiecznym dla operatora.

3. Urządzenie jest bezpieczne dla sprzętów elektrycznych, dlatego jest szeroko stosowane do dezynfekcji sal, magazynów, szatni szpitalnych, gabinetów zabiegowych, ambulansów, biur, gabinetów stomatologicznych oraz lekarskich, hangarów, kontenerów, pokoi hotelowych.

4. Urządzenie wykonane jest ze stali nierdzewnej, spełnia tym samym wymogi sanitarne i jest niemalże w całości podlegające recyclingowi. Dbamy o użytkownika i środowisko.

5. W trosce o komfort osób przebywających w otoczeniu urządzenie wyposażone jest w cichą pompę, a jego praca nie powoduje dyskomfortu związanego z hałasem wytwarzanym przez urządzenia turbinowe.

6. Maszyna może być doposażona w pistolet/dodatkową dyszę do zamgławiania trudno dostępnych miejsc, takich jak kratki i kanały wentylacyjne pomieszczeń, czy pojazdów.

7. Wyposażone jest w 4 koła jezdne, uchwyt do przenoszenia i rączkę transportową.

8. Wytwarzana przez DEZYNFEKTOR mgła z preparatu ulega zawirowaniu w dyszy, z której z dużą prędkością wydostaje się do otoczenia. Poprawia to znacznie cyrkulację mgły dezynfekującej, a co za tym idzie jakość zabiegów. Potwierdzają to wymazy czystościowe. Zasięg strumienia mgły, to aż 18 m.
Termin składania:2021-05-24
Kontakt:Eko-Met Paweł Rudziński
ekomet.europe@gmail.com
tel. 531 74 09 11
Źródło: Internet i własne