Zgłoś sugestię

Nowości

 • Współpraca z Portal PZP Sp. z o.o.


  Mamy przyjemność poinformować, że Grupa BIZNES POLSKA oraz Portal PZP sp. z o.o. podpisały umowę licencyjną, na mocy której Portal PZP udziela Grupie BIZNES POLSKA licencji wyłącznej na dostęp do Bazy Danych, w celu hurtowej redystrybucji ogłoszeń (zapytań otwartych) publikowanych na platformie www.portalpzp.pl.

  Redystrybucja ogłoszeń będzie odbywać się poprzez zamieszczanie ogłoszeń na stronie www.biznes-polska.pl oraz w raportach e-mailowych wysyłanych do klientów Grupy BIZNES POLSKA.

 • Współpraca z eB2B sp. z o.o.


  Mamy przyjemność poinformować, że Grupa BIZNES POLSKA oraz eB2B sp. z o.o. podpisały umowę licencyjną, na podstawie której GBP będzie dystrybuować do swoich klientów ogłoszenia o postępowaniach otwartych zamieszczanych na Platformie Zakupowej eB2B platforma.eb2b.com.pl. Na mocy zawartej umowy wszystkie ogłoszenia o postępowaniach otwartych oraz ich wyniki dostępne na Platformie eB2B znajdą Państwo również w serwisie www.biznes-polska.pl.

  Grupa BIZNES POLSKA jako jedyny podmiot na rynku posiadający licencję może zagwarantować swoim Klientom najszybszy dostęp do ogłoszeń z bazy eB2B o bieżących i archiwalnych postępowaniach przetargowych.

 • Simpler - aplikacja desktop


  Prezentujemy pierwszy i jedyny program desktop na rynku do monitoringu przetargów i zleceń - Simpler. Narzędzie pozwala w czasie rzeczywistym przeglądać ogłoszenia z profilu użytkownika bezpośrednio na pulpicie systemu Windows. W przypadku pojawienia się nowego ogłoszenia od razu dostaniemy powiadomienie w programie.

  Simpler to obok aplikacji mobilnych, kolejne narzędzie które rozszerza możliwości raportowania ogłoszeń z naszego systemu.

  Więcej szczegółów oraz link do pobrania Simpler

 • Nowe Branże


  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników dodaliśmy nowe branże i podbranże do naszego systemu. Zmiana ma na celu podniesienie precyzji klasyfikacji ogłoszeń oraz ułatwienie wyszukiwania.

  Szczegółowa lista nowych branż tutaj

 • Gwarancja Jakości


  Jako pierwsi i jedyni na rynku proponujemy naszym Klientom "Gwarancję Jakości" w ramach której deklarujemy monitoring wszystkich przetargów z rynku polskiego. W przypadku wskazania przez Klienta przetargu, podlegającego prawu zamówień publicznych, który pominęliśmy - zwracamy całą kwotę płatności za usługę, a użytkownik zachowuje pełny abonament.

  Zapytaj Swojego opiekuna o usługę Gwarancja Jakości.

« poprzednie 1 2 3 4 5