Zgłoś sugestię

Nowości

 • Współpraca z eB2B sp. z o.o.


  Mamy przyjemność poinformować, że Grupa BIZNES POLSKA oraz eB2B sp. z o.o. podpisały umowę licencyjną, na podstawie której GBP będzie dystrybuować do swoich klientów ogłoszenia o postępowaniach otwartych zamieszczanych na Platformie Zakupowej eB2B platforma.eb2b.com.pl. Na mocy zawartej umowy wszystkie ogłoszenia o postępowaniach otwartych oraz ich wyniki dostępne na Platformie eB2B znajdą Państwo również w serwisie www.biznes-polska.pl.

  Grupa BIZNES POLSKA jako jedyny podmiot na rynku posiadający licencję może zagwarantować swoim Klientom najszybszy dostęp do ogłoszeń z bazy eB2B o bieżących i archiwalnych postępowaniach przetargowych.

 • Simpler - aplikacja desktop


  Prezentujemy pierwszy i jedyny program desktop na rynku do monitoringu przetargów i zleceń - Simpler. Narzędzie pozwala w czasie rzeczywistym przeglądać ogłoszenia z profilu użytkownika bezpośrednio na pulpicie systemu Windows. W przypadku pojawienia się nowego ogłoszenia od razu dostaniemy powiadomienie w programie.

  Simpler to obok aplikacji mobilnych, kolejne narzędzie które rozszerza możliwości raportowania ogłoszeń z naszego systemu.

  Więcej szczegółów oraz link do pobrania Simpler

 • Nowe Branże


  Wychodząc na przeciw oczekiwaniom użytkowników dodaliśmy nowe branże i podbranże do naszego systemu. Zmiana ma na celu podniesienie precyzji klasyfikacji ogłoszeń oraz ułatwienie wyszukiwania.

  Szczegółowa lista nowych branż tutaj

 • Gwarancja Jakości


  Jako pierwsi i jedyni na rynku proponujemy naszym Klientom "Gwarancję Jakości" w ramach której deklarujemy monitoring wszystkich przetargów z rynku polskiego. W przypadku wskazania przez Klienta przetargu, podlegającego prawu zamówień publicznych, który pominęliśmy - zwracamy całą kwotę płatności za usługę, a użytkownik zachowuje pełny abonament.

  Zapytaj Swojego opiekuna o usługę "Gwarancja Jakości"

 • Branże główne


  Pragniemy poinformować, iż w dniu 2016-09-22 została wprowadzona nowa funkcjonalność Wyróżniaj branże główne.


  Aktywowanie opcji Wyróżniaj branże główne skutkuje tym, że w raporcie zostaną wyróżnione te ogłoszenia, które zostały przypisane do branż głównych, zgodnych z branżami ustawionymi na profilu Klienta.


  Branże główne wskazują na podstawowy przedmiot ogłoszenia i nie obejmują zadań dodatkowych - czyli w stopniu bezpośrednim dotyczą danej tematyki.


  Opcja dostępna jest w Panelu Klienta, zakładka Profile / Raporty, odnośnik Edytuj Profil.

« poprzednie 1 2 3 4 5