Zgłoś sugestię
AAA

Spośród kilku tysięcy ogłoszeń, które codziennie dodajemy do naszego serwisu, umożliwiamy Państwu w sposób nieograniczony zapoznanie się z kilkoma z nich.

Kategoria ogłoszenia:sprzedaż - Polska
Data dodania oferty:2020-12-28
Przedmiot ogłoszenia:Przyłbice ochronne
Organizator:MAKRAMAX Leszek Książczak
Adres: ul. Kwatery Głównej 44a, 04-294 WARSZAWA
Województwo / powiat: mazowieckie, pow. Warszawa
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubelskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
Pokaż pozostałe (15)
Państwo: Polska
Telefon / fax:602-678-312
E-mail:
Strona www:http://www.makramax.pl
Opis:Szanowni Państwo,
Jesteśmy producentami przyłbic ochronnych z atestowanej folii PET. To doskonała alternatywa dla maseczek; pozwalają na swobodne oddychanie, chronią również oczy i twarz jest całkowicie widoczna. Stanowią wprost idealne i dozwolone prawem zabezpieczenie do pracy w pomieszczeniach. Podobnie jak przy innych wyrobach udało nam się pogodzić doskonałe ceny z wysoką jakością. W załączniku znajduje się szczegółowa specyfikacja, a na naszej stronie pod linkiem http://www.makramax.pl/przylbice_ochronne-s-k282.html opis i promocyjne ceny hurtowe.
Mamy dwa rodzaje przyłbic: basic i standard.
Standard to doskonała folia 0,7 mm z pełną przejrzystością jak szkło, doskonała na wiele godzin użytkowania dziennie. Dzięki prostej konstrukcji jest bardzo tania w stosunku do jakości i walorów użytkowych. Odstęp folii od twarzy ustawiamy plastikowym regulatorem do którego przyklejone jest gąbka dająca komfort w styczności z czołem.
Basic to produkt dla mniej wymagających, wykonana z cienkiej folii 0,3 mm, odrobinę mniej przejrzysta, bardzo lekka, idealna do rozdawania lub na krótszy okres. Odstęp od twarzy reguluje się przesuwając do przodu filię na pasku okalającym głowę.
Termin składania:2020-12-31
Kontakt:MAKRAMAX P.W.H
ul. Kwatery Głównej 44a
04-294 Warszawa
Tel. 22 610-91-38
info@makramax.pl
Źródło: Internet i własne
Załączniki: