Zgłoś sugestię
AAA

Spośród kilku tysięcy ogłoszeń, które codziennie dodajemy do naszego serwisu, umożliwiamy Państwu w sposób nieograniczony zapoznanie się z kilkoma z nich.

Kategoria ogłoszenia:oferta - Polska
Data dodania oferty:2021-08-24
Przedmiot ogłoszenia:Zestawy prezentowe dla pracowników, klientów i kontrahentów
Organizator:LokalneOgniwo Sp. z o.o
Adres: Vetterów 1, 20-277 Lublin
Województwo / powiat: lubelskie, pow. Lublin
dolnośląskie
kujawsko-pomorskie
lubuskie
łódzkie
małopolskie
mazowieckie
opolskie
podkarpackie
podlaskie
pomorskie
śląskie
świętokrzyskie
warmińsko-mazurskie
wielkopolskie
zachodniopomorskie
Pokaż pozostałe (15)
Państwo: Polska
Telefon / fax:815657710
E-mail:
Opis:Oferujemy duży wybór zestawów prezentowych, na które składają się lokalne produkty spożywcze klasy premium, często z limitowanych serii, w tym alkohol. Zestawy są różnej wielkości i w różnych cenach, już od 26 zł brutto/szt. Wszystkie zestawy prezentują się bardzo efektownie, są eleganckie, starannie zapakowane, posiadają etykiety, są gotowe do wręczenia. Można dołączyć do nich bilecik z dedykacją/życzeniami/podziękowaniami (projekt i wydruk bileciku w cenie zestawu). Można je spersonalizować poprzez dodanie logo firmy/instytucji. Istnieje możliwość skomponowania własnego zestawu: - na określony budżet, lub wg indywidualnych potrzeb. Istnieje możliwość dodania do zestawu dodatkowego produktu, np. gadżetu reklamowego.
Zestawy doskonale sprawdzą się jako prezent od firmy np. na Dzień Kobiet, na święta Wielkanocne lub Bożonarodzeniowe, z okazji jubileuszu pracownika, jako prezent-podziękowanie dla pracownika odchodzącego na emeryturę, jako podziękowanie dla kontrahenta i na wiele innych okazji!
Wystawiamy faktury VAT, organizujemy dostawę na wskazany adres.
Zapraszamy do współpracy!
Więcej o zestawach: https://lokalneo.pl/zestawy-prezentowe-131
Termin składania:2021-08-25
Źródło: Internet i własne